Motiva implantáty – v čem vynikají nad ostatními značkami

Motiva implantáty jsou výsledkem dlouholetého vývoje, který odborníci založili nejen na zkušenostech plastických chirurgů, ale čerpali také z praktických poznatků pacientek. Augmentace prsními implantáty je velmi dynamický obor, který se neustále posunuje dopředu. Současná nabídka je tedy vlivem vysoké konkurence velmi bohatá. Moderní implantáty mají řadu výjimečných vlastností, díky jimž jsou ňadra přirozená na pohled i na dotyk. Přečtěte si, proč byste se měli zajímat o značku Motiva a jaké jsou její hlavní výhody.

Motiva implantáty věrně simulují vzhled a strukturu skutečných prsou

Přirozený vzhled je pro většinu žen rozhodujícím faktorem výběru. Prsní implantáty Motiva tento požadavek splňují do puntíku. Přirozený výsledek zajišťuje set těchto unikátních vlastností:

  • Jsou velmi pružné. V praxi to znamená, že je možné je do prsu vsunout skrze menší řez. Běžně je při augmentaci jinými implantáty nutné provést řez o délce 7 cm. V případě Motivy lze řez o polovinu zkrátit (na 3 až 4 cm). Pacientce tak po operaci zůstanou menší jizvy a urychlí se proces hojení.
  • Obsahují dokonale kohezivní gel, který je na omak velmi měkký a svou strukturou nejlépe připomíná prsní tkáň.
  • Mají revoluční ergonomický tvar. Ňadra se přirozeně přizpůsobí aktuální poloze. V leže na zádech mají kulatý tvar. Ve stoje tvar kapky.
  • Jejich pouzdro má sedm nepropustných vrstev. Vyrábí se bez použití soli, která by se mohla dostat mezi jednotlivé vrstvy. Sůl může být příčinou protržení. Implantát je ze 100 % naplněný gelem. Díky tomu nedochází k “vrásnění”.
  • Mikrotexturovaný povrch je inovací, která zamezuje přetočení implantátu a vzniku kapsulární kontraktury.
  • Ženské tělo je velmi dobře přijímá. Riziko vzniku zánětu a alergické reakce je naprosto minimální.

Motiva implantáty se vyrábí v souladu s nejpřísnějšími hygienickými standardy. Disponují ISO a CE certifikací. Všechny kusy musí projít zátěžovým testem. Vysoká kvalita zaručuje dlouhou životnost. 

Pokud se rozhodnete pro značku Motiva, získáváte doživotní záruku. Výměně se i přesto nevyhnete, protože s postupem let se mění elasticita pokožky a dochází k poklesu. Běžně se přistupuje k reoperaci po 10 letech. Pokud je ale implantát naprosto v pořádku a prsa stále drží stejný tvar, může se výměna i o několik let posunout.

Zaujaly vás Motiva implantáty? Cena vás příjemně překvapí

Zvětšení prsou je poměrně nákladná operace. Každá žena je ale originál a má jiné potřeby a požadavky. Ošetřující lékař musí posoudit řadu faktorů, které určují konečnou cenu augmentace. V některých případech je nutné prsa také vymodelovat, což zvyšuje náklady. Cenu určuje také konkrétní značka implantátů, tvar a velikost.

Prsní implantáty Motiva jsou cenově dostupné. Pro srovnání:

 

Značka Kulaté Anatomické
Motiva 67 000 Kč 77 000 Kč
B-lite 102 000 Kč 112 000 Kč

 

Plastický chirurg vám vyčíslí konečné náklady po vyslechnutí vašich požadavků a na základě prohlídky, kdy zhodnotí stav a velikost vašich prsou. Pokud jste s velikostí vašich ňader spokojené, ale potřebujete je jen pozvednout a upravit tvar, je pro vás optimálním řešením modelace.

V případě, že je pro vás konečná cena příliš vysoká, ale nechcete operaci již déle odkládat, nemusíte platit v hotovosti. Plastické operace lze uhradit i prostřednictvím splátek s výhodným úrokem.

Nemůžete se rozhodnout, zda zvolit Motiva implantáty? Recenze ostatních pacientek vám usnadní výběr

Praktické zkušenosti jsou k nezaplacení. Pokud si nejste ani po konzultaci s plastickým chirurgem jisté, kterou značku zvolit, zeptejte se na názor žen, které mají již zákrok za sebou. Reference najdete v různých diskusních fórech včetně fotografií před a po.