Módní laserová epilace obličeje je v kurzu!

Laserová epilace obličeje patří mezi čím dál oblíbenější a také samozřejmě čím dál více vyhledávané procedury. Nabízejí je špičková pracoviště s moderními přístroji, díky kterým je ošetření laserem opravdu jedinečné. 

Epilace laserem je na svém vzestupu, využívají ji lidé, kteří se pečlivě starají o svůj vzhled, ale také ti, kterým záleží na jejich celkovém příjemném pocitu. Díky laserové epilaci se již nemusejí pravidelně holit, řešit strniště a dorůstající chloupky, ale ani podráždění nebo zarudlou pokožku. Laserová epilace vyhovuje a pomáhá jak mužům tak ženám. Jaké výhody poskytuje laserová epilace?

Laserová epilace obličeje – bezbolestný zákrok na pár minut

Nejmodernější laserové přístroje otevírají zcela nové možnosti boje s ochlupením. Zvládnou totiž během několika krátkých návštěv na profesionálním pracovišti odstranit z pokožky výrazné chloupky a na dlouhou dobu markantně oslabit jejich růst. Díky nejmodernějšímu laseru se tak ženy nemusejí trápit například s nevzhledným knírkem na horním rtu. Pro muže nabízí laserové ošetření pokožky obličeje možnost redukovat například obočí, nebo ovlivnit tvar vousů. Dokonalý vzhled v obličeji nabízí například toto super moderní estetické centrum: https://laser-clinic.cz/depilace-obliceje/. Jak funguje laserová epilace v praxi?

Laserem proti každému chloupku

Objevili jsme vysoce moderní a špičkový přístroj – MOTUS AX od světoznámé italské společnosti DEKA, který patří mezi žhavé novinky v boji proti nežádoucím chloupkům. Tento laser je navržen tak, aby jeho paprsky cílily přímo na kořínek chloupku a cíleně jej oslabovaly a likvidovaly. Laserové záření je ale uzpůsobeno tak, aby v žádném případě nemohlo během své aktivity popálit nebo podráždit ošetřovanou pokožku. 

Boj s ochlupením je věčný

Lidé řeší vzhled od nepaměti. Od nepaměti také kontrolují a řeší i vzhled svého ochlupení. V některých dobách byly chloupky v módě, jindy, jako třeba v dnešní moderní době, jsou již chloupky out. 

Kolik ošetření je potřeba?

Vzhledem k tomu, že ne každý chloupek je aktivní a roste neustále, je třeba je likvidovat postupně v jejich aktivní fázi. Pro trvalé odstranění chloupků kdekoliv na těle proto samozřejmě nestačí pouze jedna návštěva. Každý člověk je originál, liší se proto také typ ochlupení u každého člověka. Každý proto potřebuje jiný počet ošetření. Někomu stačí 6 návštěv, někdo potřebuje ošetřit svoji pleť vícekrát, aby bylo dosaženo skvělého výsledku.

Roli hraje například:

  • barva a síla chloupků
  • fototypu pokožky
  • místě na těle, které bude ošetřeno
  • pohlaví klienta
  • schopnosti chlupů se regenerovat.

Silnější a vytrvalejší chloupky u muže bude samozřejmě třeba pro úspěšný výsledek a krásnou pokožku bez ochlupení ošetřit vícekrát, než světlejší jemné chloupky mladé dívky.

Vale chloupkům navždy?

Nejspíš to nebude tak jednoduché. Pro perfektní výsledek a kůži bez chlupů je třeba chloupkům oslabit růst úplně. To je realizováno udržovacím ošetřením, které se o to bezpečně postará. Stačí třeba jednou ročně a chloupky prostě neporostou. 

Pro koho je laser vhodný?

V podstatě pro každého! Výjimkou jsou samozřejmě nemocní pacienti, jako například lidé s epilepsií nebo rakovinou. Vhodnost ošetření je také třeba zvážit v případě pleti pokryté tetováním nebo ekzémem. Těhotným maminkám se ošetření doporučuje odložit. Při jakýchkoliv pochybnostech bude vhodná vstupní prohlídka, která pečlivě zhodnotí všechny předpoklady zájemce o ošetření.

 Máte na svém těle nějaké chloupky, kterých byste se nejraději úplně zbavili? Dejte nám vědět, které to jsou, a co vás na nich nejvíce štve!