Ladíte detaily na svatbu? Na jaké drobnosti  nezapomenout?

Jak má vypadat nevěsta? No, přece dokonale! Každá z nás, která se už vdávala, nebo se k tomuto úkonu třeba zrovna chystá, mi dá zapravdu, že nevěsta by měla být opravdu krásná. Ano, někdo si na tyto okázalosti nepotrpí a klidně si vezme svého partnera pouze za přítomnosti dvou svědků narychlo na radnici. My ale svatby milujeme a myslíme si, že nevěsta si svůj den užívá i díky tomu, že je prostě nejkrásnější. Jaké detaily je třeba vyřešit, obstarat a hlavně na ně nezapomenout? Budeme se věnovat všem drobnostem, které mívá běžně nevěsta ve svůj svatební den na sobě a u sebe… A že jich je spousta! Je třeba si uvědomit, že celkový vzhled nevěsty včetně detailů budou také připomínat svatební fotografie. Pojďme se jim společně věnovat!

Boty

U bot se na chvíli zastavíme. Boty jsou totiž pro některé ženy alfou a omegou celého outfitu. Vzpomeňte si například na Carrie Bradshaw ze seriálu Sex ve městě. Ta byla botami doslova posedlá. Díky tomuto seriálu celý svět objevil a oblíbil si značku bot jednoho módního návrháře Manolo Blahnika.

A mít na své svatbě boty od tohoto designéra bot českého původu, je alespoň z našeho pohledu splněný sen. Pokud plánujete boty na vysokém podpatku, určitě si naplánujte také obuv náhradní. Nejlepší jsou balerínky, zvládnete to ale jistě i v sexy teniskách. Samozřejmě apelujeme na to, aby co nejlépe ladily k nevěstině outfitu. 

Doplňky

Možná jste nad tím ještě nepřemýšleli, ale je tu další, relativně nový prvek, který, i kdyz nepatří mezi oblečení, je další ze součástí celého outfitu. Jedná se o mobilní telefon. Ten máme totiž poslední dobou v ruce stále častěji. A pokud je otázkou vzhled nevěsty, mobil se stal jeho nedílnou součástí. I nevěsta by pro svůj velký den měla zvolit speciální obal na iPhone 8 plus, nebo třeba na kryt na Huawei, který bude decentní a bude barevně odpovídat jejím šatům a doplňkům.

Krásný úsměv podmínkou!

Delší dobu před svatbou je třeba si promyslet, jestli jsou zuby nevěsty v takové kondici a bez vad, aby s nimi byla na fotkách spokojená. Na mysli máme například barvu zubů. Ty mohou být následkem kouření, pití nápojů jako červené víno, káva a čaj nažloutlou barvu. Je třeba se tedy objednat alespoň na zubní hygienu nebo rovnou na bělení zubů. Pokud je dostatek času, určitě je praktické popřemýšlet o opravě zubních kazů nebo starých plomb.

Závoj a vlečka! Ano nebo ne?

To je rozhodne zajímavá otázka. Jistě je dobré tento doplněk přizpůsobit tomu, o jaký celkový dojem ze svatebního outfitu stojíme. Nejlépe se závoj hodí k princeznovským šatům. Dlouhá vlečka se bude jistě nádherně vyjímat na svatbě v kostele. Pokud chcete vypadat jako Popelka na plese, určitě do toho jděte! Na punkovou svatbu v lese se naopak závoj ani vlečka moc hodit nebudou. 

Opálení sluší víc

Opálená pleť je obecně více slušivá, než bledá nezdravá pokožka. Pokud jsou nevěstě vidět ve svatebních šatech ruce i nohy, bude jistě lepší, aby se v dostatečném předstihu před svatbou objednala do kvalitního solária nebo se opalovala na sluníčku. Drobné nedostatky pak dokáže zakrýt samoopalovací krém nebo make-up. Nezapomeňte, ze opálení by případně mělo mít podobný odstín jako silonove punčochy nevěsty.

Květiny

Úžasné je, když se floristovi podaří dokonalý soulad mezi květinami na stole, kyticí pro nevěstu, ozdobami pro nejbližší svatební hosty a případně květinovou ozdobou nevěstina účesu. Nejvíce to oceníte na společných fotografiích všech svatebních hostů.

Pleť jako alabastr

Kvalitní make-up udělá divy. Výborné je jej ale podpořit pestěnou a zdravou pletí. Nezapomeňte se tedy včas objednat ke kosmetičce nebo dermatologovi, kteří mohou na zdravotním stavu pleti zapracovat.

Na jakých detailech lpíte vy? A co konkrétně by vám na nevěstině vzhledu vadilo nejvíce? Máte nějaké tipy na svatební ladění detailů, na které jsme ve článku zapomněli? Určitě nám o nich napište!