Proč se vydat za brazilskou depilací do Prahy? Pestřejší výběr špičkových klinik nikde ve střední Evropě nenajdete! 

Pokud vás láká brazilská depilace, Praha je vaším „městem zaslíbeným“. Nikde jinde, a to přinejmenším v celé střední Evropě, zřejmě nenajdete tolik kvalitních salonů krásy a špičkových klinik estetické medicíny jako právě zde. A aby toho nebylo málo, existují i další dobré důvody, kvůli kterým dává smysl podstoupit tento kosmetický zákrok v naší metropoli.

Rádi byste zjistili, o jakých důvodech je řeč, protože hodláte vyzkoušet brazilskou depilaci stůj co stůj? Prostě si chcete nechat upravit intimní partie tímto populárním způsobem a protože trváte na „profesionálně odvedené práci“, usilovně přemýšlíte, na koho se obrátit? Za pár okamžiků budete moudřejší!

Brazilská depilace má hned několik podob

Lidé dbají na svůj vzhled odedávna. A týká se to samozřejmě i úpravy intimních partií, jejíž historie je nejen dlouhá, ale i velice pestrá. Rádi o sebe pečujete? Pravidelně se zbavujete chloupků v podpaží, na nohou nebo ve svém klíně? A protože vás neustálé holení už docela unavuje, chtěli byste vyzkoušet něco trvalejšího? Prostě metodu, jejíž efekt déle vydrží? Brazilská depilace, o které tu dnes hovoříme, může být ideálním řešením. Ale pozor! Víte, že má tento kosmetický zákrok hned několik podob?

Vezmeme-li například v úvahu zvolený postup, jakým je odstranění chloupků dosaženo, lze rozdělit brazilskou depilaci na tu, která je prováděna s pomocí:

 • Speciálního vosku – bolestivá procedura, jejíž efekt vydrží několik týdnů
 • Cukrové pasty – řešení, které bolí trochu méně než použití vosku, ale vydrží srovnatelně dlouho
 • Depilačního krému – téměř bezbolestná cesta, která však přináší zase jen krátkodobé výsledky
 • Laserového přístroje (zde už hovoříme o epilaci) – je procedura de facto bezbolestná a jejím výsledkem je několikaměsíční a někdy i trvalá eliminace chloupků

Hollywood nebo Bikiny?

Chcete, aby byly vaše intimní partie dokonale hladké? Máte celou řadu možností! Brazilskou depilaci lze totiž provést nejen čtyřmi odlišnými způsoby, ale také v několika stylech. Překvapit by vás to ale nemělo. Vždyť jsme už řekli, že odstraňování chloupků má dlouhou historii i nejrůznější podoby.

Takže podle toho, jaký styl úpravy zvolíte, se vám nabízí jedno z těchto řešení:

 • Brazil Hollywood – úplné odstranění chloupků
 • Brazil Special – v klíně zůstává trojúhelník, proužek atd.
 • Brazil Bikiny – klín, třísla a okolí genitálií
 • Brazil Tanga – odstranění chloupků i z hýždí

5 důvodů, proč si zvolit brazilskou depilaci v Praze

Pokud trváte na tom, aby byly některé partie vašeho těla zcela bez chloupků, můžete toho dosáhnout hned několika způsoby. Třeba tak, že se naučíte správně holit. Nebo zhruba desetkrát do roka použijete vosk či cukrovou pastu. A co vyzkoušet efektivnější řešení? Takové, které je obzvláště vhodné pro váš klín?

Sáhněte po brazilské depilaci prováděné laserovou metodou! Je to nejschůdnější cesta, která se dnes nabízí. A abyste to měli ještě jednodušší, vydejte se za touto kosmetickou procedurou do Prahy. Zde máte 5 důvodů, proč to považujeme za výhodné:

 1. Značné množství špičkových klinik a salonů, které v české metropoli fungují, snižuje riziko, že se necháte ošetřit někde, kde své práci příliš nerozumí
 2. Zdejší kliniky jsou zpravidla vybaveny nejmodernějšími přístroji
 3. Pokud nebudete mít vyloženě smůlu, setkáte se s vysoce profesionálním a tedy i citlivým přístupem, protože personál je většinou zvyklý na náročnou zahraniční klientelu
 4. Ceny jsou na většině zdejších klinik až překvapivě rozumné
 5. Praha je téměř ze všech koutů České republiky poměrně dobře dostupná

Vysoká efektivita laseru

Přestože o zákroku prováděném laserovým přístrojem hovoříme jako o depilaci, měli byste vědět, že je v tomto případě příhodnější použít termín epilace. Rozdíl mezi těmito dvěma pojmy je totiž poměrně zásadní. V prvním případě dochází pouze k odstranění té části chloupku, která je vidět. Kořínek zůstává neporušen a proto ochlupení brzy dorůstá. Při epilaci je však chlup zlikvidován včetně kořínku a efekt celé procedury je proto výrazně trvalejší! A pokud laser použijete vícekrát, je vysoce pravděpodobné, že se nové chloupky už neobjeví vůbec. Laseru se tedy klasické řešení co do efektivity určitě nevyrovná. 

 

Zbavujete se chloupků žiletkou, speciálním krémem nebo snad cukrovou pastou? A co laser? Ještě jste ho ani jednou nezkusili?