Revoluční způsob omlazení pleti s BioRePeelCL3: Jak funguje a proč je tak účinný?

Pokud nestojíte o plastické operace, ale přesto chcete vypadat mladistvě, vyzkoušejte BioRePeelCL3. Tento speciální prostředek kombinuje chemický peeling s hloubkovou výživou, čímž maximálně povzbuzuje a vypíná unavenou pleť. Kromě toho odstraní i případné pigmentové skvrny, celkově sjednotí tón pokožky a vyhladí drobné vrásky. Prospěje též aknózní pleti, kde se vypořádá s pupínky, komedony a rozšířenými póry. Seznamte se s touto bezbolestnou a šetrnou metodou, která zkrášlí ženy i muže v každém věku.

Složení BioRePeelCL3

BioRePeelCL3 sestává ze dvou samostatných sér. První se aplikuje pouze v malém množství několika mililitrů na obličej, krk a dekolt, kde díky kombinaci ušlechtilých kyselin jakoby otevře pleť. Poté se smyje houbičkou a připravená pokožka pak snadno vstřebá následující výživnou a hydratizující složku. Ta působí v hlubších vrstvách, kde stimuluje obnovu buněk.

Účinky BioRePeelCL3

Obrovská výhoda BioRePeelCL3 spočívá v jeho šetrnosti. Ostatní peelingy vyvolávají větší podráždění pleti a silné olupování narušené vrstvy. Pokud vám odbornice doporučí jako nejvhodnější proceduru právě BioRePeelCL3, tak vám fáze, kdy se odlučují šupinky, prakticky odpadne nebo bude jen velmi mírná. Naopak budete sledovat nastartovaný proces biosyntézy, který viditelně zlepší strukturu vaší pleti.

Kdo by měl používat BioRePeelCL3

Gelovým přípravkem BioRePeelCL3 se dají vyřešit problémy s pletí jak u dívek, tak u dospělých žen. Mladší ročníky se často potýkají s pupínky. Rozšířené póry se jim víc zanáší, což pak vypadá jako černé tečky. Během 4 až 6 procedur s přípravkem BioRePeelCL3 se mohou těchto projevů aknózní pleti zbavit. Zralé dámy zase ocení schopnost revolučního séra vypořádat se důsledky UV záření. Kromě vybělení nežádoucích pigmentací také dochází k výraznému pozvednutí ochablých partií obličeje. 

Návod, jak se používá BioRePeelCL3

Na proceduru přijdete odlíčená. V salonu se pohodlně uložíte na lehátko a specialistka na aplikaci BioRePeelCL3 vám do pleti vmasíruje hydrofilní složku s obsahem vitamínů a kyselin. První sérum nastartuje opravné procesy v pokožce a současně ji učiní vnímavější na druhou lipofilní část séra. Ta zásobí kůži vyživujícím mixem látek, které ji dokonale zvlhčí a regenerují přirozenou hydrolipidovou vrstvu na povrchu. Pokud si kromě obličeje necháte nanést BioRePeelCL3 i na krk a dekolt, potrvá ošetření zhruba tři čtvrtě hodiny. Pak normálně odejdete, aniž by kdokoliv poznal, že jste právě podstoupila rejuvenační peeling.

Nyní už máte představu o hlavních vlastnostech BioRePeelCL3, který lze pro větší efekt kombinovat třeba s mikrojehličkami, aby jej zapracovaly ještě hlouběji do kůže. Stačí si jen vybrat spolehlivé studio, kde mají šikovné a zkušené specialistky.