Ozdravný pobyt na sklonku léta

Jednoho zářijového rána nás tety ráno probudily a říkaly, že pojedeme na výlet, nasnídali jsme se a vyrazili jsme s tetami na ozdravný pobyt do Josefova dolu poblíž Bedřichova, kde jsme měli naplánovaný pobyt od 4. září do 9. září.

Hned, jak jsme s tetami přijeli, přivítala nás vůně místní kuchyně, kde vařili opravdu mooooc dobře. Každý den jsme si mohli vybrat, na co máme chuť,…slané, sladké…, v hotelu bylo vše připravené, i velké herny, kde bylo tolik hraček, že jsme se nemohli rozhodnout s čím si hrát nejdříve.       

Téměř denně jsme s tetami chodili na procházky po lese, protože počasí nám opravdu přálo, skoro každé ráno bylo slunečné a svěží. Kdo byl unavený, a nechtěl jít na vycházku, zůstal s tetou na pískovišti u hotelu, nebo se mohl projíždět na motorkách na přilehlém hřišti. Jen jeden den se nám sluníčko schovalo a tak jsme si domluvili plavání v místním slaném bazénku.

Týden pobytu nám utekl hodně rychle, a nastal den odjezdu, kufry jsme naložili do aut a vyrazili jsme zpátky domů do Liberce.